Onur Air Uçak Bileti

Onur Air uçak bileti günden güne satışları artan ve en çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri halini aldı. Yurtiçi ve yurtdışı tüm ülkelere uçuşlar gerçekleştirmeye çalışan Onurair ile seyahat edenlerin sayısı oldukça yükseldi. Bu yükselişle birlikte artan rekabet koşulları da yolcuların bilet fiyatlarında ki indirime sebep oldu. Gün geçtikçe artan uçak bileti satış oranları karşısında kıyasıya rekabete giren hava yolu firmaları karşısında en karlı çıkanlar ise seyahat eden yolcular oldu.

Onur Air Uçak Bileti Online Satışlarda İndirimde

Onur air uçak bileti satın almak isteyen yolcular, online olarak sorguladıkları bilet seçenekleri arasında sıklıkla indirimle karşılaşıyorlar. Burada en önemli faktörlerden biriside firmanın kendi sitesi üzerinden bilet satış fiyatlarını, bayilik verdiği acentelerin satışlarından daha ucuza sunuyor olmasıdır. Bu faktör olumlu gibi görünsede kullanıcılara olumsuz olarak yansıyarak satış oranlarını neredeyse %20 oranında düşürüyor. Acenteler bu strateji karşısında diğer havayolu firmalarının biletlerini ucuz olduklarından dolayı daha öne çıkarıyorlar. Bu sayede Onur air satışları düşerken diğer hava yolu firmalarının satışları artışa geçiyor.

 

Onur Air Yaz Kampanyaları 2017 Yılında Daha Hızlı

2017 yaz aylarında seyahat edecek olan insanlar artık sıklıkla bu kurumu tercih edecekler gibi görünüyor. Rakiplerine fazla şans tanımayan bu kurum kampanyalarında çok farklı stratejileri ile bütün satışların ilgi odağı oldu. Baharın başlaması ile birlikte satışlara hız veren Onurair, bebeği olan yolcular için farklı kampanyalar düzenlerken, iş seyahatlerine farklı, tatil gezilerine ve turlara da bambaşka opsiyon ve seçenekler sunuyor. Sunulan bu seçenekler oldukça cazip fiyat koşulları yanı sıra farklı imkanlar ve güzel promosyonlar ile seyahatin zevkini tadını doruklara çıkarmayı ve en çok yolcu taşıyan hava yolu firması olmayı hedefliyor.

 

Ucuz Uçak Bileti Almak İsteyenlerin Vazgeçilmezi

Ucuz uçak bileti satışları arasında gittikçe yerini sağlamlaştıran Onur air firması 2016 yılını rekorla kapatarak 2017 yılına daha iddialı girdi. Bu durumda Türkiye’nin en büyük 5 hava yolu firmasından biri olan kurum promosyon ve kampanyalarına da farklı stratejilerle hız vererek taşıdığı yolcu kapasitesini ve uçuş noktalarında ki artışı gittikçe daha da yükseltiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir