Pegasus Uçak Bileti

Pegasus uçak bileti alarak Türkiye‘nin en güvenilir firmalarından biri ile seyahat etme imkanı yakalamış oluyorsunuz. Pegasus Hava Yolları 1990 yılından itibaren hizmete başlayarak uçak yolculuklarının daha ekonomik olarak yapılmasında büyük rol oynamış olan en önemli markalardandır.

1990 yılında Flypgs ile başlayan havayolu rekabeti sayesinde yurtdışı ve yurtiçi uçak bileti satın alarak seyahat etmek zorunda kalan insanlarımız bu lüks halinde olan seyahat seçeneğinden ekonomik olarak faydalanmaya başladılar. Ucuz uçak bileti satışında bir öncü olmakla birlikte aynı zamanda Türkiye’deki rekabetinde mimarlarındandır..

 

PEGASUS UÇAK BİLETİ AVANTAJLARI

Ülkemizin en güvenilir havayollarından olmayı başarabilen nadir firmalardan biri haline gelmesi ilk dikkat çeken unsurdur. Aynı zamanda günümüzde hala en çok tercih edilen havayolu firmasıdır.  Havayolu taşımacılığı ile birlikte uçak bileti satışlarında en çok tercih edilen kaliteli bir marka halini alan Flypgs için insanlarımız daha farklı ve güvenle bakmaktadırlar.

Dolayısı ile günümüzde artan hava taşımacılığında, Pegasus uçaklarının en çok tercih edilmesinin ilk faktörlerinden biride en ucuz uçak bileti fiyatları imkanını yolcularına sunmasıdır.

 

FLYPGS İSMİ İLE AYRICA TANINMASI

Flypgs ismi ile de tüm dünyada tanınan bu havayolu taşıma şirketi resmi olarak bu ismi ile bilinmektedir. Kullanıcıların bir kısmı da bu isim ile firmayı tanıyarak aynı isimle soruşturmakta ve arama yapmaktadırlar.  Ülkemizin en prestijli hava taşımacılığı yapan kuruluşlarından olan bu firma ile diğer tüm kuruluşlara göre daha ucuza tüm seyahatlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOCUK TAŞIMACILIĞINDA DA LİDER

Aileler tatil yada iş amacı ile uçak yolculuğu yapacakları zaman havayolu firmalarından ilk olarak imdatlarına yine bu kuruluş yetişiyor. Ülkemizde ki çocuklara yönelik en büyük yaş aralığı imkanını sunmaktadır. 0 -3 yaş arası çocuklarda bebek tarifesi geçerli olurken 3 – 7 yaş aralığında ki çocuklarda ise çocuk indirimi söz konusu olmaktadır.  Bu yaş aralığında ki bebek ve çocuk yolcuların 18 yaş üzeri refakatçileri olmadan uçmalarına izin verilmemektedir. 13 – 18 yaş aralığında ki çocukların ise refakatçi olmadan uçuşlarına izin verildiği halde yanlarında 13 yaş altı biri ile seyahat etmeleri yasaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir