Sunexpress Uçak Bileti

Sunexpress firması günümüzün en büyük ve en ekonomik hava taşımacılığı firmalarındandır. 1989 tarihinde Antalya’da kurulan firma, 2006’da İzmir Havalimanı ardından 2008 yılında da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında açtığı merkezleri ile önce Türkiye’de ardından dünyada devleşmeye başlayan firmalarımızdandır. Bu büyümeyi 2011 senesinde Almanya merkezi havalimanı Deutschlan ile artırarak dev bir firma yolunda ilerleme kat etmiştir.

Sunexpress Uçak Bileti En Çok Arananlarda!

Sunexpress firmasının gittikçe devleşen bir firma olması ile en ucuz uçak bileti fiyatları gündeme oturmuştur. Rekabetin yükselmesi sayesinde diğer havayolu firmaları da bilet fiyatlarında çeşitli indirimlere ve kampanyalara giderek daha fazla yolcu taşımayı hedeflediler. Fakat Sun express uçak bileti günümüz koşullarında bile en çok tercih edilen ekonomik biletlerden olmayı başardı. Türkiye genelinde en çok tercih edilen havayolu firmalarından olmayı başaran Sun express firması gerçektende aramalarda da en çok karşılaşılan hava taşımacılığının arananlarından olarak görülüyor. Firmanın bu kadar çok tercih edilmesinin birinci sebebi ekonomik fiyatları olarak gözükse de, aslında hizmet kalitesinden de ödün vermeyen bir firma olduğu yolcuların yorumlarından belli oluyor.

 

Neden Sun Express Tercih Ediliyor?

Bu sorunun cevabını araştırdığımızda ilginçtir ki karşımıza çıkan yegane faktörün uçak bileti fiyatlarında ki ekonomik cazibe olmadığı aşikar bir şekilde görülüyor. Sunexpress ile uçmayı tercih eden müşteri memnuniyetleri günlük yaşantımızda ki tecrübelerin anlatımından, sanal alemde ki lehte yorumların çokluğundan ve yine internet dünyasının vazgeçilmez araştırma kütüphaneleri olan forumlarda ki paylaşımlardan açıkça belli oluyor. Müşteri yada yolcuların bir çoğunun bu kurum hakkında ki yorumlarına bakıldığında şikayetin yerini memnuniyetin aldığını gözlemleyebiliyoruz. Hizmet kalite standartlarına uymayı prensip edinen bir yönetim kadrosu ile yolcularına bu prensiplere bağlı kalarak servis veren bir hizmet ağı kurmalarında ki başarı gerçekten de takdire şayandır.

Ekonomiyi tercih eden insanların ülkemizde çoğunlukta olduklarını göz önünde bulundurduğumuz zaman Sun express firmasının bu rekabet koşulları içerisinde fazla seçilen olmasını da yabana atmamak gerekir. Gerçekten de özellikle yurt içi uçak bileti satışlarında diğer tüm hava yolu firmaları ile başa baş bir şekilde tek başına mücadele edebilen bir firma. Bu sayede daha çok kitleye hitap ederek yolcu taşımacılığında en çok arananlar listesinde başlarda gelmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir